Zprávy o nás

Plzeňský deník z 27. července 2010
Klášterecké noviny 28. srpna 2008, č. 16

Skotsko

Eskdale & Liddesdale Advertiser 14. srpna 2008
Členové Langholmského gymnastického klubu v popředí, s některými z Čechů.
Čeští gymnasté v
Gymnasté z České republiky přidali extra skoky do programu Annandale a Eskadale Leisure Trust sportovní akademie. V Langholmu a Lochmabenu nabídli dva workshopy v koučování spolu s řadou ukázek pro děti.
Calum Graham, manažer sportovního rozvoje , řekl: "V době, kdy jsou v očích veřejnosti olympijské hry 2008 v Pekingu, je skvělé být schopni nabídnout našim místním gymnastům příležitost vidět a být zapojeni do nějaké vynikající gymnastické ukázky a tréninků."
Dave Wilson, ředitel centra Chapelcross, který pomáhal sponzorovat akci, obdaroval každého člena družstva vyšívaným tričkem.Řekl: "Jsme rádi, že můžeme podpořit takový hodnotný projekt, dávající mládeži v naší společnosti příležitosti k rozvoji a užít si sportovní aktivity v takové kvalitě."
Ernie Turpie, předseda pro Leisure trust, dodal: "Jsme potěšeni, že můžeme přivítat vaši skupinu a doufáme, že to je začátek mnoha dalších návštěv."
Přivítání návštěvníků: recepce pro české gymnasty se konala v Lochmabenu. Na snímku vzadu zleva jsou: Rita McRar z Leisure trust, Sarah Parker, manažerka gymnastického rozvoje, Ernie Truple, předseda výboru Leisure trust, Martina Žídková, vedoucí týmu, David Wilson, ředitel centra, Magnox North, a dudák Sandy Marshall. Vpředu jsou někteří z gymnastů.
Návštěva českého týmu
Gymnastické družstvo z české republiky navštívilo minulý týden Annandale a Eskadale jako součást programu Sportovní akademie Leisure Trust.
Padesát dva gymnastů ve věku od 13 do 64 let, cestovalo autobusem do Lochmaben centra, kde byli ubytovaní jako hosté Andamandale a Eskdale Sport a Leisure Trust.
Během své návštěvy připravili dva semináře v Langholm a Lochmaben, kde poskytli trénink a ukázky cvičení pro mnohé děti z Andanandale a Eskdale.
Leisure trust také pozval na zasedání v Langholm různé gymnastické týmy ze skotských hranic, aby využili jejich znalostí a zkušeností.
Během svého pobytu si také v pondělí odpoledne udělali návštěvu do Blacksmith centre v Gretna, kde falešnou svatbu následovala návštěva do Annanského plaveckého bazénu s odechovým plaváním.
Ve večerních hodinách se konala recepce v Centru Lochmaben, kde je ředitelé, zaměstnanci, sponzoři, místní radní a dudák oficiálně přivítali ve Skotsku, a kde bylo podáváno tříchodové menu a uskutečnily se prezentace.
Dawe Wilson, ředitel Chapelcross jménem Magnox North, kteří velkoryse pomáhali se sponzorováním návštěvy, předal každému členu týmu družstva tričko s výšivkou, aby jim připomínalo jejich návštěvu a řekl: "Jsem potěšen, že sponzorství Chapelcross umožnilo místním dětem zajímajícím se o gymnastiku, těžit ze zkušeností trenérů a být svědky vystoupení vysoce kvalifikovaných gymnastů z družstva České republiky."
Ernie Turpie, předseda pro Leisure trust, dodal: " Pro Leisure trust je potěšením přivítat vaši skupinu a doufáme, že to je začátek mnoha dalších návštěv."
Calum Graham, manažer sportovního rozvoje pro Leisure Trust, řekl: "V době, kdy jsou v očích veřejnosti olympijské hry 2008 v Pekingu, je skvělé být schopni nabídnout našim místním gymnastům příležitost vidět a být zapojeni do nějakých vynikajících gymnastických tréninků a vystoupení ."
Annadale Observer 15. srpna 2008
Gymnastický trénink..., 52 členné družstvo gymnastů z České republiky, navštívilo minulý týden Annandale a Eskadale jako součást programu Leisure Trust sportovní akademie. Družstvo má různorodou věkovou strukturu v rozpětí od 13 do 64 let. Během návštěvy družstva nabídli na tréninku dva workshopy a předvedli se mnoha dětem z Annandale a Eskadale.
Aplaus 31. ledna 2008
Deník Mostecka 2006
Deník Chomutovska 2004
Deník Chomutovska 2004
20. dubna 2004
Týdenník RING z 23. března 2004, číslo 13
Deník Bohemia 2003
Týdeník KVĚTY 2003, č. 45
Časopis STORY ze 3. června 2003, číslo 23
Severočeský deník z 12. dubna 2003
Časopis Instinkt ze 16. března 2003, číslo 16
Magazín Severočeského deníku z 15. února 2003
Deník Chomutovska 2003
Takhle vypadají vítězové pořadu TV PRIMA "CARUSO SHOW SPECIÁL".