Vystoupení PRDI & HOBÉŘI

Pouze mužská pódiová skladba původně určená pro soutěž EUROTEAM s názvem ... se v roce 1996 setkala v Plzni s nebývalým úspěchem jak u odborné poroty, tak u diváků a získala obě prvenství. Dva roky poté jsme z naší tělovýchovné jednoty vytvořili tzv. prezentační skupinu a cvičíme při různých příležitostech.

Původní sestava - zleva shora: Honza, Zdeněk, Slótr, Kurt, Midloch, dole zleva: Magic, Škopek, Krut.
Presentační skupina Prdi je seskupení obvykle osmi mužů a Hobéři mužů a žen, kteří ze srandy a radosti z pohybu sestavují pohybové skladby kloubící, a mnohdy i též kazící taneční a gymnastické prvky. Nekladou si za cíl být nejlepší. Oni již jsou :o) Vystupují na plesech - maturitních, firemních či městských a dále na sportovních či tanečních soutěžích – samozřejmě nesoutěžně jako sólisté, neb kdo by tančil s davem, když konkurence tu není?
"Těžko na cvičišti, lehko na bojišti," praví slogan. Platí to i v případě Prdů. Při přípravě a secvičování nové skladby to často drhne. Některá "dřeva" se musejí trochu rozhýbat a zkoordinovat pohyby, no a pak ta paměť... Když se zadaří a skladba je na světě, je potřeba s ní seznámit okolí na nejbližších akcích, aby se takříkajíc dostala do krve, pod kůži, mezi zuby a do vlasů. No a když jsou Prdi skladbou načichlí a nasáklí, přichází onen kýžený efekt - mohou bavit okolí, protože jde všechno nějak od srdce, a to je cíl dospívajících a věčně pubertálních Prdů.

Magické kruhy

Rabín Jacob

Sestřih Rabín Jacob & Magické kruhy

Radost ze života

Na úděsná hnědá kostičkovaná saka za celých osmapdesát korun, která už dávno vyšla z módy, jsme narazili před vystoupením v Ústí nad Labem. Když jsme přišli do krámu a chtěli jich deset, měli pocit, že si z nich děláme legraci. Pro nás jsou ale ideální.

Stuhy

Parní stroj

Houmles