Republikové akce

Festival sportu

Mezinárodní Festival sportu pro všechny pořádá Česká asociace Sport pro všechny (ČASPV) a koná se v Olomouci. Festivalu se účastní hosté například z Dánska, Maďarska nebo Skotska. Součástí jsou soutěže v eurotýmech, atletice, v halové kopané, volejbalu, bränballu, soutěž mládeže v přírodě Medvědí stezkou. Pro diváky jsou připravovány hromadné skladby, přehlídky pódiových skladeb a závěrečný gala večer.
Část našich zástupců na Festivalu v roce 2008.

Brännball

Kadaň 2010

EURO HRY DOKSY

Této akce se účastníme nejen jako sportovní tým, ale i jako vystupující v rámci doprovodného programu.
EURO HRY vznikly jako nápad ATJSK ČR vypsat týmovou soutěž pro tělovýchovné jednoty a sportovní kluby.
Pořadatelství soutěže bylo svěřeno TJ Doksy. Spoluvyhlašovatelem her je město Doksy. Soutěž byla přizpůsobena místním podmínkám a tak jsou každoročně využívána téměř všechna sportoviště, kterými Doksy disponují - Máchovo jezero, volejbalové a tenisové kurty, okolní lesy, zámecký park, náměstí a další. První ročník proběhl v roce 2004. V letošním ročníku EHD 2012 se desítky týmů utkají v disciplínách: beach volejbal, biatlon, bungee running, cyklistika, horolezecká stěna, jungle creek, kolečkové brusle, kopaná, kuželky, lukostřelba, nohejbal, orientační běh, plavání, rafty, stolní tenis a tenis. Zdroj: ehd.doksy.com
Zástupci našeho týmu při lukostřelbě na EHD 2008.

TeamGym a TeamGym Junior

Gymnastická soutěž TeamGym vznikla v roce 1994 na půdě Evropské gymnastické federace pod názvem Euroteam. Obrovského úspěchu dosáhla družstva ČR na druhém mistrovství Evropy EUROTEAM v roce 1998 v Dánsku, kdy Českou gymnastickou federaci reprezentovala celkem čtyři družstva. Dvě z družstev získali zlatou a bronzovou medaily. Mistrovství Evropy TeamGym v roce 2006 se konalo v České republice v Ostravě.
V České republice je pro závodníky nad 16 let určena soutěž TeamGym, ve které se soutěží podle mezinárodních pravidel. V této soutěži se konají mistrovství Evropy a další mezinárodní soutěže. Pro mladší závodníky a starší s nižší výkonností vytvořila Česká gymnastiká federace soutěž TeamGym Junior. V této soutěži se pravidelně konají mistrovství republiky a další soutěže.
Soutěž TeamGym i TeamGym Junior zahrnuje 3 disciplíny. Pohybovou skladbu, ve které se představí celé družstvo. Dále akrobacii na akrobatickém páse a malou trampolínku, kde vždy závodí 6 nejlepších závodníků družstva. Družstvo s nejvyšším počtem bodů ze všech disciplín je vítězem soutěže. Zdroj: www.teamgym.cz
Celostátní finále soutěže EUROTEAM 2001 v chomutovské sportovní hale.

Soutěže ve sportovní gymnastice

Krajská soutěž ve sportovní gymnastice pořádaná v Chomutově.

Všesokolský slet

I když nejsme součástí Sokola, účastníme se jako hosté cvičení hromadných skladeb. V roce 2000 jsme byli jedni z mnoha cvičenců skladby "Na vzduchu". Pro rok 2006 byla připravena skladba "Pod vodou" a na XV. všesokolský slet jsme předvedli skladbu "Mezi hvězdami". Na vytvoření těchto skladeb se podíleli a podílejí naši cvičitelé Jiřina Slabyhoudová a Jaroslav Sauer.
Všesokolský slet je každých šest let vyvrcholení činnosti Sokolů formou cvičení pro veřejnost. Je to příležitost pro setkání světového sokolstva a událost s řadou doprovodných akcí. První slet se uskutečnil roku 1882 v Praze, na Střeleckém ostrově.
Naše děvčata při cvičení skladby "Pod vodou" na sletu v roce 2006.
Slet 2012 - skladba "Mezi hvězdami"