Republikové finále SG

Od 17. do 19. května se v rekreačním středisku Doubí u Třeboně konalo republikové finále sportovní gymnastiky ČASPV. Novinkou byly světelné tabule s bodovým ohodnocením u každého panelu rozhodčích, poprvé se také představil obrovský putovní pohár ČASPV - SG, který obdržel vítězný kraj pro rok 2013 - Ústecká KASPV. Starší žákyně IV. vybojovaly jako družstvo bronzové medaile, družstvo dorostenek se umístilo na místě stříbrném. Z naší jednoty se jako jednotlivec nejlépe umístil Honzík Doubrava (Starší žáci IV.) - domů si přivezl stříbrnou medaili. Gratulujeme i všem ostatním závodníkům a věříme, že příští rok přivemeze minimálně stejný počet medailí a obhájíme krajské prvenství.

Celkové výsledky zde

Starší žákyně IV. Štěpánka, Kamča a Lůca na bedně, bronzovou medaili získaly i přes Lucčino zranění hned na prvním nářadí. Lucka se ukázala jako obrovská bojovnice a teamová hráčka.