Republikové finále SG

Od 18. do 20. května se v rekreačním středisku Doubí u Třeboně konalo republikové finále sportovní gymnastiky ČASPV. Na základě výsledků z krajských závodů do Doubí přijelo 41 závodníků z celého ústeckého kraje. Šlo o nejpočetnější výpravu. Ústecký kraj získal medaile v nejstarší kategorii mužů i žen (zlato, stříbro a bronz), dále obsadily ústečtí závodníci druhé a třetí místo v kategorii Starší žáci III. a získali stříbro v katerogii Starší žáci IV. Z naší jednoty se nejlépe umístil Honzík Ptáček (Starší žáci III.) - domů si přivezl stříbrnou medaili. Gratulujeme i všem ostatním závodníkům. Většina chomutovských závodníků byla na republice poprvé, na příští ročník pylně trénujeme a věříme, že výsledky ještě vylepšíme.